Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Jarosławki – Oferty sprzedaży i najmu domów w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

200 000 zł40 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:150 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Domek letniskowy - Jarosławki - między miejscowościami Śrem, a Książ Wlkp. Na sprzedaż - domek na skarpie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Stargard

Pyrzyckie,Stargard(Jarosławki + 22 km)

618 760 zł89,20 m² 6 936,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Nowoczesne osiedle Zielona Dolina to wyjątkowa inwestycja, która łączy komfort, funkcjonalność i spokojną okolicę. W ofercie posiadamy elegancki segment skrajny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Niepodległości

Pyrzyckie,Stargard(Jarosławki + 22 km)

1 799 000 zł280 m² 6 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:931 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przepiękny, nowoczesny dom wolnostojący z 2018 roku, zlokalizowany w cenionej i spokojnej okolicy - na Osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zieleniewo(Jarosławki + 21 km)

835 000 zł104 m² 8 028,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Zapraszam do zakupu domu wolnostojący położony w miejscowości Zieleniewo. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - cisza spokój i jednocześnie bliski dostęp do jeziora miedwie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Karsk

Karsk(Jarosławki + 19 km)

1 480 000 zł160,42 m² 9 755,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 710 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy, komfortowy dom położony we wsi Karsk ok 5 km od Nowogardu. Dom położony jest na dużej działce o powierzchni 0,4710 m2 przy samym jeziorze z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Świątniki

Świątniki(Jarosławki + 25 km)

1 139 840 zł109,60 m² 10 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Sprzedane kolejny etap gotowy na jesień 2026 Dom z ogrodem pod klucz przy parku w Rogalinie. Kameralne osiedle Refugium Natura przy Rogalinie rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w unikatowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Borzysławiec(Jarosławki + 20 km)

1 059 000 zł139,30 m² 7 602,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Uwaga obniżka ceny o 41 000 pln! nowoczesny dom pod lasem wysoki standard borzysławiec Jeśli szukasz domu, który łączy niskie koszty eksploatacji z maksymalną funkcjonalnością dla nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bodzewo

Bodzewo(Jarosławki + 24 km)

850 000 zł168,94 m² 5 031,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Elegancki dom wolnostojący 168,94 m | działka 600 m | Bodzewo, okolice Gostynia. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Stargard

Kossaka,Stargard(Jarosławki + 22 km)

840 000 zł157 m² 5 350,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:885 m²

Energooszczędny wolnostojący dom parterowy w Stargardzie - Nowoczesny dom parterowy 97 m + duża działka 885 m Podmiejski Zakątek Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Goleniów

Goleniów(Jarosławki + 13 km)

1 400 000 zł219,15 m² 6 388,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Polecam na sprzedaż luksusowo wykończony dom wolnostojący w Goleniowie. Nieruchomość składa się parteru i piętra. Na parterze: - salon, - jadalnia, - przestronna kuchnia, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka(Jarosławki + 23 km)

659 000 zł90 m² 7 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 5 minut od Jeziora Miedwie. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Jarosławki

Jarosławki,wielkopolskie

148 000 zł45 m² 3 288,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:560 m²

Działka rekreacyjna z księgą wieczystą, na której stoi dom drewniany, ocieplony - całoroczny. 45m2 - salon z kominkiem elektrycznym + dwie sypialnie, łazienka i pomieszczenie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij