Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Jarosławki - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

541 500 zł15 735 m² 34,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona W miejscowości jarosławki nad jeziorem budzieszowce, duża działka 15735 M2*** Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 15735 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Bród

Bród(Jarosławki + 22 km)

51 000 zł2 200 m² 23,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna, budowlana położona w miejscowości Bród. Cicha okolica, mnóstwo zieleni, zapewniony odpoczynek pośród natury. Okolica Bród jest atrakcyjna przyrodniczo:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Magiczna

Grzędzice(Jarosławki + 19 km)

189 000 zł1 332 m² 141,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka o pow. 1332 m2 położona w Grzędzicach, ul. Magiczna. Działka o prostokątnym kształcie. Dojazd drogą utwardzoną gminną, kolejno drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Chociwel(Jarosławki + 23 km)

81 000 zł2 671 m² 30,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ofertą sprzedaży jest działka w centrum Bobrownik w gminie Chociwel. Działka o powierzchni 2671 m2 posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. W drodze woda, telekomunikacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Krzemowa

Stargard(Jarosławki + 22 km)

2 100 000 zł13 342 m² 157,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Magazyny hale produkcyjne - 3.000 m2 Działka uzbrojona 13.342m2 Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość położoną w Parku Przemysłowym w strefie Nowoczesnych Technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Murzynowo Leśne

Murzynowo Leśne(Jarosławki + 18 km)

165 000 zł1 004 m² 164,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu atrakcyjnej działki pod budowę domu jednorodzinnego, położoną w malowniczej miejscowości Murzynowo Leśne, w gminie Krzykosy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa

Nowogard(Jarosławki + 18 km)

165 275 zł3 005 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową położoną około 2 km od Nowogardu w miejscowości: karsk. Nieruchomość o powierzchni 4360 m2 znajduje się w kompleksie 18 działek. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Czarna Łąka(Jarosławki + 22 km)

200 000 zł742 m² 269,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 742 m Czarna Łąka 221 000 pln Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 742 m , zlokalizowaną w miejscowości Czarna Łąka (obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kunowo

Kunowo(Jarosławki + 23 km)

810 810 zł3 003 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Kunowo: - 2/1 o powierzchni 5801 m2, - 2/2 o powierzchni 3004 m2, - 2/3 o powierzchni 3003 m2, warunki zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Rurzyca

Rurzyca(Jarosławki + 17 km)

275 000 zł1 675 m² 164,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy w Rurzycy - osiedle na pograniczu z Kliniskami. Nowe osiedle domków jednorodzinnych, blisko do stacji kolejowej, szkoły podstawowej, sklepu Dino,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Młodzikówko

Młodzikówko(Jarosławki + 12 km)

64 820 zł926 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną, objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Malownicza i spokojna okolica - działka położona na obrzeżach wsi Młodzikówko w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Jarosławki

Jarosławki,zachodniopomorskie

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 3000 m.kw. W sąsiedztwie jezioro,las, media w drodze. Ładna spokojna okolica.cena: 40 złm.kw.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij